The best Side of رنگ دیوار

سلام سمیه هستم از بچگی عاشق کارهای هنری بودم همیشه سعی کردم یه هنر جدید یاد بگیرم. خوشحالم که اینجا هنرهامون رو با هم به اشتراک میذاریم.

دکوراسیون سالن پذیرایی کوچک با انواع طراحی زیبا متناسب با فرهنگ ایرانی

نادی گفت: دی ۲۲, ۱۳۹۶ در ۱۷:۰۳ سلام دوستای گلم من نقاشیم کلا خوب نیست ولی خیلی دوست دارم نقاشی کنم بخصوص ک شاغل نیستم و همش تو خونه ام بنظرتون چه جوری تمرین کنم ک نقاشیم خوب شه؟؟؟ایدی تلگراممو میذارم اگه کسی تونست کمکم کنه مرسی ازتون nadi_hp@

اما این تکنیک حتی برای تازه‌کارها هم به راحتی قابل استفاده است. به راحتی مقداری رنگ با کاردک بردارید و روی نقاشی بگذارید. این کار به آسانی گذاشتن کره روی نان است و خیلی زود متوجه می‌شوید چطور باید با کاردک هرمندانه کار کنید.

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به نقاشی ساختمان الماس می باشد

و اما چند راهکار ساده برای از بین بردن لکه‌های زرد نم سقف و دیوار:

به تازگی رنگ‌های نانو برای دیوارهای مقابل باران و آفتاب طراحی شده‌است، ویژگی‌های آنها:

برای تهیه بتونه روغنی ابتدا پودر مل و روغن الیف را با یکدیگر مخلوط کنید سپس رنگ روغن را به مخلوط پودر مل بیفزایید توجه داشته باشید که اضافه کردن روغن الیف به بتونه روغنی الزامی نمی باشد ولی باید از روغن براق در ساخت بتونه روغنی استفاده شود در غیر این صورت بتونه به صورت چروک در می آید اگر تمایل دارید بتونه سفت شود باید مقدار پودر مل بیشتری را به بتونه روغنی اضافه کنید.

ایجاد لایه در نقاشی کاری مرسوم و آسان است. این روش می‌تواند با دو روش قبلی به صورت ترکیبی استفاده شود. ایجاد لایه به مفهوم ساخت نقاشی از لایه زیرین به سطحی ترین لایه است.

رنگ هایی مانند: سبز ابی روشن، طوسی گرم، صورتی روشن، فیلی ونسکافه‌ای و...

که در این بخش از source آموزش نقاشی ساختمان روش استفاده از هر یک از این ابزارها را به شما عزیزان آموزش می دهیم.

قلم مو را از نزدیک قاعده دسته در دست های خود بگیرید و نصف طول موهای قلم را در سطح رنگ فرو کنید و با قلم مو به کناره های ظرف و یا سطح رنگ ضربه های آرامی بزنید. توجه داشته باشید زمانی که قلم مو را روی دیوار می کشید فشار وارد شده به قلم مو باید به اندازه باشد که موها به سمت نوک قلم خم شوند سپس با ضربه های یکنواخت و ثابت دیوار را رنگ کنید.

نکته: اگر پوشش اصلی سقف و یا دیوار شما، گچی است توصیه می‌کنیم راهکار لایه برداری را انتخاب کنید.

بخش جستجو در شیپور بهتر و سازمان یافته تر از اپلیکیشن دیوار عمل می کند و به شما امکان جستجوی دقیق تری را می دهد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “The best Side of رنگ دیوار”

Leave a Reply

Gravatar